Ar prieku dalāmies ar to, ka nesen palīdzējām vienam no mūsu klientiem, www.4plus.lv, pārcelt savu tīmekļa vietni ar esošo dizainu uz WordPress platformas! 🎉
Uzņēmums 4PLUS ir 1994. gadā dibināts kokapstrādes uzņēmums, kas specializējas apses izstrādājumu ražošanā. Gadu gaitā uzkrātā pieredze, investīcijas jaunās tehnoloģijās un uz risinājumiem vērstā pieeja ir nodrošinājusi uzņēmuma nepārtrauktu izaugsmi.
Šobrīd papildus turpinām izstrādāt uzņēmuma mājas lapā produktu pasūtijumu katalogu.
Vai zinājāt, ka WordPress izmanto vairāk nekā 40 % no visām tīmekļa vietnēm internetā? Lūk, tikai daži iemesli, kāpēc mēs uzskatām, ka WordPress ir labākā CMS pasaulē:
1️⃣ WordPress ir pazīstams ar savu intuitīvo interfeisu un viegli lietojamo redaktoru, kas ļauj klientiem viegli atjaunināt savu saturu, neprasot plašas tehniskās zināšanas.
2️⃣ Tā ir daudzpusīga: Tā kā ir pieejami tūkstošiem tēmu un spraudņu, WordPress var pielāgot jebkurām vajadzībām, neatkarīgi no tā, vai tas ir vienkāršs emuārs vai sarežģīta e-komercijas vietne.
3️⃣ Tā ir SEO draudzīga: WordPress ir optimizēta meklētājprogrammām jau pēc noklusējuma, un, izmantojot tādus spraudņus kā Yoast SEO, klienti var viegli optimizēt saturu maksimālai redzamībai meklētājos.
Mēs lepojamies, ka esam palīdzējuši 4plus.lv pāriet uz WordPress, un esam pārliecināti, ka viņu jaunā vietne būs vēl veiksmīgāka nekā iepriekš. Ja apsverat iespēju pārveidot vietni vai vēlaties pāriet uz lietotājam draudzīgāku CMS, mēs labprāt palīdzēsim! Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk. 💻👨‍💻👩‍💻 #WordPress #WebDesign #ClickIT #Freelance 4PLUS www.apinis.eu
Scroll to Top