Atsauksmes

5/5

Mārtiņš un ClickIT jau vairākus gadus uztur un pilnveido mūsu mājas lapu. Sadarbībā ar ClickIT novērtējam individuālo un iteratīvo pieeju prasību izpildē, kas veiksmīgi noved pie mērķa. Kā galveno plusu sadarbībai es minētu atsaucību un ļoti ātro labojumu/izmaiņu pieprasījumu izpildi.

Kārlis Nīlanders
dots.365 Komercdirektors
5/5

Paldies par atsaucību, operatīvo rīcību un profesionālo sadarbību gan jaunās Valmieras Kultūras centra mājaslapas izstrādes procesā, gan arī mājaslapas uzturēšanā! Novērtēju Tavu ieguldīto darbu un radošos risinājumus, priecājos par nu jau ilgstošo sadarbību vairāku gadu garumā. Lai tā mums ir tikpat veiksmīga arī turpmāk!

Līga Tarbuna
Valmieras Kultūras centra projektu vadītāja komunikācijas un sabiedrisko attiecību jautājumos
5/5

Esam pilnībā apmierināti ar to, ka uzticējam SIA ClickIT izveidot un uzturēt mūsu internetveikalu. Vienmēr izcils serviss un ātra reaģēšana uz jebkādu situāciju. Esam ļoti priecīgi par jaunām idejām, kuras mums iesaka ieviest mūsu foršais sadarbības partneris SIA ClickIT. Ļoti novērtējam to, ka jebkurā dienas laikā varam sazināties un atrisināt, ja rodas problēmsituācijas. Labprāt arī iesakam saviem paziņām un citiem uzņēmumiem.

Rihards Indrikovs
‘’Ātra Pica ‘’ valdes priekšsēdētājs
Vidzemes slimnīca
5/5

Sen nebijusi rīcība no uzņēmēja puses, proti, nesavtīga personīgo zināšanu atdeve, iedziļināšanās lietas būtībā, labāko ideju piemeklēšana un problēmas analīze jeb citiem vārdiem sakot: Tas, kurš nopietni domā par rītdienu, jau šodien dzīvo pareizi un labi.

Mārtiņš Bogdans
Vidzemes slimnīcas Datu aizsardzības un iekšējās drošības daļas vadītājs
5/5

Pēc sarunas ar kolēģiem, kas bija iesaisīti mūsu sadarbības projektā – mājas lapas izstrādē, atjaunošanā un dizaina veidošanā, vēlamies Tev izteikt pateicību par mūsu lielisko sadarbību. Esam pateicīgi un gandarīti, par vieglo un saprotamo savstarpējo komunikāciju. Novērtējam ievērotos darba izpildes termiņus un Tavu izrādīto iniciatīvu nepilnību novēršanā un mūsu izvirzīto mērķu sasniegšanā, kā nozares profesionālim. Paldies par sadarbību! Uz turpmākiem sadarbības projektiem nākotnē!

Inga Apsīte
SIA "Padtex Insulation" Projektu vadītāja
5/5

Valmieras muzejam ir izveidojusies ilggadīga un ļoti veiksmīga sadarbība ar firmu ClickIT. Viņi nodrošinājuši muzejam vairāku produktu ieviešanu. Darbinieks vienmēr reaģē ātri un korekti, izvērtējot, tieši kāds IT risinājums ir piemērots mūsu vajadzībām. Sadarbības laikā labprāt piedāvājuši arī savu skatījumu un iedziļinājušies problēmā līdz saknei. Ir uzticami partneri, konsultācijas un darbs vienmēr ir kvalitatīvs un oriģināls. Strādā un atbild uz e-pastiem arī pēc darba laika. Nekad neliek iestādes problēmai gaidīt, viss notiek tūlīt un uzreiz!

Iveta Blūma
Valmieras muzeja Direktore
Scroll to Top