Labas uzņēmuma mājas lapas izveide ir ļoti svarīga ikvienam uzņēmumam, kas vēlas izveidot spēcīgu tiešsaistes klātbūtni. Laba mājas lapa ne tikai palīdz piesaistīt jaunus klientus, bet arī kalpo kā vērtīgs līdzeklis, lai sadarbotos ar esošajiem. Bet kas tad īsti padara uzņēmuma tīmekļa vietni “labu”? Šajā bloga ierakstā mēs apspriedīsim galvenos elementus, kuriem vajadzētu būt ikvienā laba uzņēmuma mājas lapā.

Skaidra un ērti lietojama navigācijas izvēlne

Navigācijas izvēlne ir jebkuras vietnes mugurkauls, un tai jābūt veidotai tā, lai apmeklētājiem būtu vieglāk atrast meklēto. Pārliecinieties, vai izvēlne ir skaidri novietota un vai kategorijas un apakškategorijas ir skaidri atzīmētas.

Optimizēts meklētājprogrammām

Meklētājprogrammas optimizācija (SEO) ir vitāli svarīgs jebkuras tīmekļa vietnes aspekts. Tas ietver atbilstošu atslēgvārdu, metadatu tagu un alt tagu izmantošanu, lai nodrošinātu, ka jūsu tīmekļa vietne tiek rādīta meklētājprogrammas rezultātu augšpusē, ja tiek meklēti atbilstoši atslēgvārdi.

Kvalitatīvs saturs

Jūsu tīmekļa vietnes saturam jābūt informatīvam, iesaistošam un atbilstošam jūsu mērķauditorijai. Tam jābūt labi uzrakstītam un bez kļūdām, un tas regulāri jāatjaunina, lai jūsu apmeklētāji atgrieztos.

Adaptīvs dizains

Pieaugot to cilvēku skaitam, kuri piekļūst internetam no mobilajām ierīcēm, ir svarīgi, lai jūsu tīmekļa vietne būtu optimizēta gan datoriem, gan mobilajām ierīcēm. Tas nodrošinās to, ka jūsu vietne perfekti funkcionē jebkurā ierīcē. Pasaules statistika saka, ka 50,48% mājas lapu apmeklējumi nāk no mobilajām ierīcēm. Tikmēr datori veido 46,51% apmeklējumu. Tomēr pēc manu uzturēto mājas lapu datiem redzu, ka Latvijā šīs statistika ir pavisam savādāka. Visās mājas lapās apmeklējumi no mobilajām ierīcēm ir robežās no 70% – 80%.

Kontaktinformācija

Atvieglojiet apmeklētājiem iespēju sazināties ar jums, nodrošinot skaidru un viegli pieejamu kontaktpersonu lapu. Ja iespējams, tajā jābūt iekļautam jūsu tālruņa numuram, e-pasta adresei un fiziskajai adresei. Šai informācijai ir jābūt maksimāli ātri pieejamai klientam apmeklējot mājas lapu.

Sociālo mediju integrācija

Jūsu tīmekļa vietnes integrācija ar tādām sociālo mediju platformām kā Facebook, Twitter un Instagram ir lielisks veids, kā sazināties ar savu auditoriju un palielināt datplūsmu uz jūsu tīmekļa vietni.

Visbeidzot, laba uzņēmuma tīmekļa vietnē jābūt skaidrai un viegli lietojamai navigācijas izvēlnei, tai jābūt optimizētai meklētājprogrammām, tai jābūt kvalitatīvam saturam, tai jābūt “responsīvai”, jāsniedz skaidra kontaktinformācija un tai jābūt integrētai sociālajos medijos. Nodrošinot, ka jūsu tīmekļa vietnē ir šie elementi, varat palielināt savu tiešsaistes uztveramību un piesaistīt vairāk klientu.

Lasiet vairāk par Meklētāju optimizāciju (SEO) manā bloga ierakstā https://apinis.eu/5-pamata-lietas-mekletaju-optimizesana-seo/

Scroll to Top